Profil

SLUŽOBNÍČEK

Naše služby:

  • Sme komplexný zdroj spotrebného materiálu a počítačových doplnkov
  • Internetové obchodovanie prostredníctvom B2B portálu eMenu na www.lama.sk, on-line informácie o tovare, cenách, skladovej zásobe, možnosť vyhľadávania, filtrovania a zoradenia položiek podľa vybraných kritérií a parametrov, individuálna tvorba cien, množstevné zľavy
  • Technická podpora - ovladače, návody, atď.
  • Dodávky do 24 hodín, osobné odbery, garancia doručenia zásielky v určenom čase, ai.
  • Priame zásielky koncovým zákazníkom Vašim menom
  • On-line sledovanie pohybu zásielky
  • On-line systém pre zadávanie reklamácie
 


Unikátna marketingová a predajná podpora len pre Vás:


e2Locator

E2Locator

Najprepracovanejší vyhľadávač spotrebáku na www.lama.sk aj na poskytovaných B2C obchodoch (Easy e-shop Pyramid). Jednoduché a rýchle vyhľadanie spotrebný materiálu do Vašej tlačiarne, faxu, kopírky...

Datova vymena

Dátová výmena

Viete, že môžete jednoducho previazať naše dáta nie len s Vašim e-shopom, ale aj s celým Vašim objednávkovým a účtovným systémom?

easy eshop pyramid

Easy e-shop Pyramid

Váš vlastný internetový obchod špecializovaný na spotrebák a doplnky s kompletným podporou, skladom a servisom distribútora. Zriadenie a prevádzka zdarma, veľmi rýchle nastavenie do základnej plne funkčnej verzie.

eBody

eBody

Špeciálny on-line zľavový systém, vďaka nákupu vybraných položiek získavate virtuálne eBody, ktorých využitím môžete mať dopravu vždy zdarma, či množstvo výrobkov za bezkonkurenčné ceny.

USB flash disk s vlastnou potlačou

USB flash disky s vlastným logom už od 20 kusov len u nás! Nechajte si vyrobiť USB flash disk napr. s Vašim logom, menom alebo obrázkom. Všetko urobíme za Vás! Skvelý darček pre Vašich zákazníkov, obchodných partnerov alebo zamestnancov. Máte na výber 2 modely, 3 kapacity, 4 typy balení, 5 možností značenia a 19 farebných variant!

bonus

Easy leták Bonus 

Váš vlastný farebný mesačník - leták s akciovými produktami a novinkami, formát A3, s Vašim vlastným kontaktom a Vašimi cenami zadávanými cez internet na www.lama.sk.


Bannery a e-maily

V tejto sekcii nájdete bannery a e-maily, ktoré si môžete bezplatne stiahnuť popr. rozoslať svojim zákazníkom.Free transfer

Free transfer

2 spôsoby ako neplatiť dopravné
1. Objednávkou nad 200 € bez DPH
2. Využitím nazbieraných eBodov
Pre aktuálne podmienky pre dopravu zdarma sledujte www.lama.sk.

easy shop

Easy shop

Komplexná služba a pomoc pri zariaďovaní Vašej predajne - stojany, letáky, vhodný sortiment, balíčky so zvýhodnenými podmienkami nákupu - akciové ceny, predĺžená splatnosť a možnosť vrátenia tovaru.

Special article

Special article

Dodáme Vám tovar aj do starších typov zariadení, ktorými sa ostatní distribútori nezaoberajú.Exchange pack

Exchange pack

Spätná výmenná zásielka pre LAMA Plus Slovakia napr. s reklamáciami, renováciami. Najrýchlejší a najlacnejší spôsob dopravy k distribútorovi.


easy katalog

Easy catalog

Spolupráca pri tvorbe Vášho katalógu - výber najpredávanejších položiek, textová i grafická podpora.
demo pack

Demo pack 

Vzorky produktov značky LOGO na prodajňu za 50% demo cenu. Zľava sa vzťahuje len na tovar uvedený v špeciálnom mailingu na demo produkty.


no risk pack

No risk pack

Špeciálna ponuka tovaru s odloženou splatnosťou "kúp teraz a plať až za 90 dní", možnosť vrátenia nepredaného tovaru vrátane ďalšej marketingovej podpory. Nebojte sa nového sortimentu - nič neriskujete.

Easy return

Easy return

Snažíme sa našim zákazníkom vyjsť v ústrety a umožňujeme im využiť možnosť vrátenia nepredaného tovaru hlavne u novo zavádeného sortimentu.


Partner program

Partner program

SMAT Partner - člen siete špecializovaných predajní spotrebného materiálu,
LOGO Partner - program na podporu predaja značky LOGO, členské výhody, špeciálna podpora.